• 30 LAT DOŚWIADCZENIA

    kontakt
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA

    kontakt

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie w branży nawierzchni 
sportowych
Kompetentna i doświadczonakadra pracowników
Najbardziej zaawansowane zaplecze techniczne

Nasza Oferta

Podbudowy

Zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów sportowych od A do Z. Sami przygotowujemy podbudowy i przygotowaniem obiektów tak aby instalacja nawierzchni przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów.

Utylizacja i recykling

Demontujemy stare nawierzchnie zgodnie z normami bezpieczeństwa ekologicznego. Niejednokrotnie usuwamy tylko poszczególną warstwę nawierzchni tak aby ograniczyć koszty inwestora.

Montaż

Gdy wszystko jest gotowe przystępujemy do instalacji nawierzchni. W zależności od rodzaju podbudowy instalujemy kolejno odpowiednie warstwy. Tak aby nasz klient otrzymał najlepszej jakości nawierzchnię sportową.

Malowanie lini

Sami wykonujemy oznakowanie boisk zgodnie z aktualnymi wytycznymi federacji sportowych.

Wyposażenie

Wyposażamy wasze obiekty w sprzęt sportowy i piłkochwyty jak i również wykonujemy również roboty nie związane bezpośrednio z nawierzchniami sportowymi takie jak montaż małej infrastruktury czy wykończeniem terenów zielonych wokół obiektu sportowego.

Regeneracja

Coś poszło nie tak? Dysponujemy sprzętem i doświadczeniem w kategorii regeneracji i naprawy nawierzchni sportowych. Służymy pomocą w naprawie niepoprawnie wykonanych czy uszkodzonych nawierzchni. A może po prostu potrzebna jest regeneracja starego obiektu.

Zaplecze techniczne

Kilka zdjęć naszego zaplecza technicznego. Jesteśmy całkowicie niezależni i samowystarczalni sprzętowo.

Nasze realizacje

Tu Państwo znajdziecie dodatkowych kilka zdjęć i filmów z naszych realizacji
Powrót do strony głownej

Nasi Partnerzy

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się budową i wyposażeniem obiektów sportowych. Od 1990r jesteśmy na Polskim rynku. W tym czasie udało nam się zrealizować wiele obiektów sportowych od micro boiska na przedszkolnym placu przez plac zabaw na dachu centum handlowego Sky Tower, po pełnometrażowe obiekty lekkoatletyczne. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje że współpraca z nami jest bardzo sprawna i rzetelna. W 2003r otrzymaliśmy medal na Targach budownictwa w Katowicach za innowację w dziedzinie nawierzchni. Od tego czasu nieustannie dążymy do perfekcji w naszej branży. Po 30 latach udało nam się rozwinąć nasze zaplecze techniczne tak bardzo że jesteśmy najbardziej zaawansowaną technologicznie firmą w Polsce.